Pres Makinesi Çeşitlerimiz

Pres Makinalarımız sayesinde mangal kömürü, nargile kömürü, linyit kömürü, solucan gübresi, prina (pirina - zeytin çekirdeği), yem, talaş ve gübre presi (sıkıştırması) yapabilirsiniz. Çok amaçlı kullanımı olan bu makinalarımızla farklı kalıplarda farklı ürünler de preslenebilir.

Sormak istediğiniz herhangi birşey olursa lütfen aramaktan çekinmeyiniz. Dilerseniz iletişim formunu doldurarak da bize ulaşabilirsiniz.

cm-200 Pres Makinası

CM200 model makinamız mangal kömürü, nargile kömürü, solucan gübresi, prina (pirina - zeytin çekirdeği), yem ve gübre presleme işlemleri için elverişlidir. Günlük üretim kapasitesi 1 ton ile 1,5 ton arası olup işlenen malzemeye göre değişkenlik gösterir. İşe yeni başlayacak olan müşterilerimiz için birinci tavsiyemizdir.

cm-400 Pres Makinası

CM400 model makinamız mangal kömürü, nargile kömürü, linyit kömürü, talaş, solucan gübresi, prina (pirina - zeytin çekirdeği), yem ve gübre presleme işlemleri için elverişlidir. Günlük üretim kapasitesi 2 ton ile 2,5 ton arası olup işlenen malzemeye göre değişkenlik gösterir. Kömür işinden anlayan, müşteri potansiyeli olan müşterilerimiz için birinci tavsiyemizdir.

cm-400A Pres Makinası

CM400A model makinamız mangal kömürü, nargile kömürü, linyit kömürü, solucan gübresi, prina (pirina - zeytin çekirdeği), yem ve gübre presleme işlemleri için elverişlidir. Günlük üretim kapasitesi 2 ton ile 3 ton arası olup işlenen malzemeye göre değişkenlik gösterir. Bu modelimizin önünde bağlı bulunan hız kontrollü telli kesicilimiz ile üretim kapasitesi biraz daha yükseltilmiştir. Ürün beslemesi düzenli bir şekilde yapılırsa, kesme işlemi standart boyutlarda yapılabilir. Daha çok delikli altıköşe ve sosis kömür basımında kullanılmaktadır.

cm-400B Pres Makinası

CM400B model makinamız mangal kömürü, nargile kömürü, linyit kömürü, solucan gübresi, prina (pirina - zeytin çekirdeği), yem ve gübre presleme işlemleri için elverişlidir. Günlük üretim kapasitesi 2 ton ile 3 ton arası olup işlenen malzemeye göre değişkenlik gösterir. Bu modelimizin önünde bağlı bulunan portatif (seyyar) çift zamanlı pnömatik optik kesicisi sayesinde üretilmek istenen ürünlerin boyutları istenen uzunlukta ayarlanabilmektedir. Optik gözü, malzeme uzunluğunun ne kadar olmasını isterseniz o kadar mesafeye koyarak kesme işlemini yaptırabilirsiniz. Daha çok delikli altıköşe, takoz, altıgen kömür basımında kullanılmaktadır.

cm-450 Pres Makinası

CM450 model makinamız mangal kömürü, nargile kömürü, linyit kömürü, solucan gübresi, prina (pirina - zeytin çekirdeği), yem ve gübre presleme işlemleri için elverişlidir. Günlük üretim kapasitesi 2,5 ton ile 4 ton arası olup işlenen malzemeye göre değişkenlik gösterir. Kömür işini bilen, müşteri postansiyeli yüksek, pazar payı hazır olan müşterilerimiz için birinci tavsiyemizdir. Elbette bu modelimize de otomatik kesici eklenebilir.

cm-600 Pres Makinası

CM600 model makinamız linyit kömürü, sosis mangal kömürü, solucan gübresi, prina (pirina - zeytin çekirdeği), yem ve gübre presleme işlemleri için elverişlidir. Saatlik üretim kapasitesi 1,5 ton ile 2,5 ton arası olup işlenen malzemeye göre değişkenlik gösterir. Bu makinemizle nargile kömürü işlenmesi uygun değildir. Daha çok mangal kömürü, linyit kömürü, prina (pirina - zeytin çekirdeği), gübre ve yem basımında kullanılmaktadır. Üretim kapasitesi yüksek, müşteri potansiyeli fazla olan kurumsal müşterilerimiz için birinci tavsiyemizdir.