Makinelerimiz Hakkında

Makinelerimiz ile birçok ürünü presleyebilir, yeniden şekillendirerek tekrar kullanılır hale getirebilirsiniz. Üretimini yaptığımız pres makineleri, geri dönüşüm makineleri ile kömür, mangal kömürü, prina (zeytin çekirdeği), hayvan gübresi, yem, tahıl ürünleri, talaş ( bu işlem için yapılması gerekenler var detaylı bilgi için birebir görüşme yapmalıyız), leonardit, kauçuk, lastik karbonu, aktif karbon ürünleri, pil kömürü, solucan gübresi ve benzeri kısaca toz halinde bulunan neredeyse tüm ürünleri presleyerek yeniden kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Makinelerimiz birçok alanda denenmiş, kontrol edilmiş ve hali hazırda çalışmaktadırlar. Yalnızca pres makineleri değil, bu makineleri verimli kullanabilmek adına yardımcı makinelerin de imalatını yapıyoruz. Karma (malaksör) makineleri, kırıcı ve öğütücüler, taşıma bandları, taşıma helezonları, eleme makineleri, kurutma üniteleri ve karbonizasyon fırınları imalatı olmak üzere daha birçok alanda imalat yapıyoruz.

Makinelerimizi sadece yurt içi değil yurt dışı piyasasına da ihraç ederek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktan büyük onur duyuyoruz. Bunun yanı sıra yalnızca alanında uzmanlık değil, akademik olarak yeni projelere de her zaman açığız. Birçok firma ve araştırma üniversitelerine verdiğimiz bilgiler, fikirler ve ölçüler ile birçok makineyi hayata geçirmeyi başardık, başarmaya devam ediyoruz.

Öncelikli iş prensibimiz olan müşteri memnuniyetine önem gösteriyoruz. Yaptığımız işlerden önce sizin yapacağınız işler bizim için daha ehemmiyetlidir. İnanıyoruz ki böyle bir anlayışla tüm müşterilerimiz ile birlikte ülke ekonomisine daha faydalı olabiliriz. Hedeflediğiniz işlere ulaşmanız bizim için çok önemlidir.

Her türlü görüş, fikir ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Olumlu yada olumsuz sizden duyacağımız her fikir bize yön verecektir. Lütfen fikirlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.